KaloriMatik

iOS için Kalori Hesaplama Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1.99 TL.
  • Boyut 2.2 MB
  • Version 2.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Omer Okan Ayvazoglu
KaloriMatik uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza, cihazınız ve uygulama arasında hiç bir uyum sorunu yaşamadan oldukça kolay bir şekilde yükleyerek günlük kalori hesabınızı çok kolay yapabilir ve kayıt altına ala

KaloriMatik uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza, cihazınız ve uygulama arasında hiç bir uyum sorunu yaşamadan oldukça kolay bir şekilde yükleyerek günlük kalori hesabınızı çok kolay yapabilir ve kayıt altına alabilirsiniz.

KaloriMatik uygulaması, sağlıklı yaşamak isteyen ve dengeli beslenerek formda kalmak isteyen kullanıcılarımız için özel olarak geliştirilmiş olan son derece kolay şekilde kontrol edilebilen oldukça kullanışlı bir uygulamadır.

Uygulamada bulunan profil bölümüne sizden istenen boy, kilo, yaş ve cinsiyet gibi bilgilerinizi gireceksiniz. Uygulama da size bu bilgilerinize dayanarak günlük almanız gereken ya da zayıflamak için almanız gereken kalori hesabını yapacak. Uygulamaya gün içerisinde tüm yediklerinizi ve yaptığınız egzersizleri yazarak, gün içinde aldığınız ve harcadığınız kalori hesaplamasını alacaksınız. Sağlıklı yaşam ve kilo vermenizde size yardımcı olacak olan bu mükemmel uygulamayı iOS cihazlarınıza yükleyerek yaşam koçunuz kendiniz olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
KaloriMatik indir
DİĞER SÜRÜMLER